2020 - 2021 Akademik Kadromuz

Melis Kurtel Emin.jpg
Melis Kurtel Emin

Montessori 3-6 Yaş Eğitmeni

Okulumuzun kurucusu Melis Kurtel Emin, aynı zamanda 3-6 yaş AMI Sertifikalı Montessori eğitmeni olup anasınıfımızda eğitim vermeyi de sürdürmektedir.

Erdoğan Özbağçıvan 01.jpg
Erdoğan Özbağçıvan

Okul Müdürü

Okul müdürümüz ve Anasınıfı İngilizce Öğretmenimiz Erdoğan Özbağçıvan, anasınıfı çocuklarıyla çalışmalarında keyifli keşiflere imza atar. Triatlon koşan Erdoğan Öğretmen dinamik enerjisiyle çocuklara enerji katar.

Yasemin Elmas 01.jpg
Yasemin Elmas

Müdür Yardımcısı

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği mezunu olan öğretmenimiz, çocuklarla iyi iletişim kurar ve onlarla eğitici oyunlar hazırlar.

Asuman Bayhan Karabacak 01.jpg
Asuman Bayhan Karabacak

Psikolog

Gelişimsel psikoloğumuz Asuman Bayhan Karabacak, çocuklarımızla hem rehberlik saatleri düzenler, hem de onların danışabilmeleri için çocuklarımıza her zaman kapısı açıktır. Çocuk-aile-okul üçgenindeki sağlıklı işleyişe önem verdiğimiz kurumumuzda Asuman Hanım bu üçgen içinde önemli bir köprü rolü üstlenmiştir. Ayrıca doğa sporları yapan Asuman Hanım, çocuklarımızla Doğa ve İzcilik Kulübü’nü yürütür.

Fahriye_Yurdem_Akdı_01.jpg
Fahriye Yurdem Akdı

Anasınıfı Öğretmeni

Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü mezunu olan öğretmenimiz, fotoğrafçılık ve binicilikle ilgilenir, yüksek enerjisiyle çocuklarla çok yönlü çalışmalar yapar.

Şeyda Topaloğlu 01.jpg
Şeyda Topaloğlu

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Sınıf öğretmeni Şeyda Topaloğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunudur. Okumayı çok sever ve okulumuzda Yemek Pişirme Kulübü’nü yürütür. Çocuklarımızla her Cuma kulüp saatinde lezzetli yemekler çıkartırlar!

Dursun Yunus Kılıç 01.jpg
Dursun Yunus Kılıç

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Dokuz Eylül Sınıf Öğretmenliği mezunu olan Dursun Öğretmen’imiz, okulumuzda ayrıca Bilim ve Teknoloji Kulübü’nü yürütür ve çocuklarımızla çeşitli deneylere imza atar!

Dilara Küçük 01.jpg
Dilara Küçük

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Dokuz Eylül Sınıf Öğretmenliği mezunu olan Dilara Öğretmen, fotoğrafçılık ve mağaracılık ile ilgileniyor. İzmir Mağara Araştırma Derneği üyesi olan Dilara, okulumuzda Drama Kulübünü yürütüyor.

Anıl Yalçın 01.jpg
Anıl Yalçın

Türkçe Öğretmeni

Aynı zamanda çok başarılı bir karikatür sanatçısı olan Anıl Öğretmenimiz, okulumuzda Türkçe öğretmenliği yapmaktadır. Çocuklarımızla Karikatür Kulübünü yürütür ve çeşitli çalışmalar üretir.

Melis Köklü 01.jpg
Melis Ünsalan

Fen Bilimleri Öğretmeni

Celal Bayar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü mezunu olan Melis Öğretmenimiz, okulumuzda fen bilimleri eğitimi vermekte, öğrencilerle deney ve gözlem çalışmaları yapmakta ve aynı zamanda Bilim ve Teknoloji Kulübünü yönetmektedir.

Ege Tuna 01.jpg
Ege Tuna

İngilizce Öğretmeni / İngilizce Bölüm Başkanı

İngilizce öğretmenimiz Ege, Şeyda Öğretmen ile beraber Yemek Pişirme Kulübü’nü yürütür. Ayrıca çok güzel bir sesi vardır, şarkı söylemeyi sever :)

Umut.jpg
Umut Muzaffer Akpınar

İngilizce Öğretmeni

İngilizce öğretmenimiz Umut, İngilizce öğretmenliğinin yanında ayrıca çok güzel gitar çalar ve çocuklarla keyifli saatler geçirirler.

Şenol_Koruk_01.jpg
Şenol Koruk

Müzik Öğretmeni

Müzik öğretmenimiz Şenol, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Gitar dersleri de veren Şenol, okulumuzda çocuklarla duyusal çalışmalara ağırlık vererek çeşitli enstrümanlar üretir ve çocuklarımızla aynı zamanda Ses Tasarım Kulübü’nde seslendirme ve ses efektleri çalışır.

e8931ce3-a0ab-4d86-835e-64e3ce45b9f1.jpg
Barış Aslan

Beden Eğitimi Öğretmeni

Barış Öğretmenimiz çocuklarımızla beden eğitimi derslerini yürütürken, aynı zamanda bahçe saatlerini eğlenceli geçirmek ve çeşitli spor dallarına ilgilerini arttırmak için aktiviteler düzenler.

Selin_Tokgöz_01.jpg
Selin Tokgöz

Hemşire

Selin Hemşiremiz, okul revirinde çocuklarımızın gün içindeki ufak tefek oluşabilecek kazalarda yardımına koşar ve çocuklarımızı düzenli bir şekilde sağlıklı beslenme, temizlik, diş bakımı, vb. konularda bilgilendirmek için onlara sunumlar yapar.